MYWORKNET Sylwia Ottka

Małopolskie
Skawina

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Mistrz Produkcji

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Lokalizacja: Skawina, woj. małopolskie

Zakres obowiązków/opis stanowiska:
- monitorowanie, organizacja pracy zespołu pracowników produkcyjnych oraz przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
- monitorowanie przestrzegania przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur,
- monitoring i bieżące raportowanie realizacji produkcji,
- stałe udoskonalanie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników,
- przygotowywanie oraz ciągłą aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
- działania mające na celu ograniczanie strat i kosztów produkcji.

Wymagania:
- min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
- poziom wykształcenia: wyższe,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu,
- umiejętność strategicznego planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,
- orientacja na osiąganie założonych celów,
- wysokie umiejętności komunikacyjne,
- otwartość na pracę w systemie zmianowym,
- znajomość zagadnień LEAN.

Oferta naszego klienta:
- praca w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- duża możliwość rozwoju zawodowego,
- bardzo dobrą atmosferę pracy wśród najwyższych standardów środowiska produkcyjnego.

CV prosimy przesyłać na adres: info@myworknet.pl
W sprawie oferty można kontaktować się pod numerem +48 516 591 117
Data dodania: 2020-11-03
Oferta ważna do: 2020-12-01
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik