COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Tester oprogramowania - Telco BSS

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje
w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową - ta oferta jest dla Ciebie. Dołączając do nas jako tester oprogramowania, będziesz miał możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji pracując w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D przy projektach dla operatorów systemów klasy BSS, a więc Business Suport Systems.
PROFIL PRACOWNIKA
  • Chęć do nauki (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Absolwent lub w trakcie studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Dołącz do nas jeśli:
  • Chcesz uczestniczyć w transformacji dużego centrum R&D do mniejszych zespołów DevOps od początku
  • Potrafisz rozmawiać z programistami i pomóc im w dostarczaniu
  • Umiesz testować oprogramowanie, potrafisz znaleźć błąd w logach aplikacji
    na systemie Linux
TWOJE ZADANIA
  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu
  • Komunikacja i współpraca z analitykami biznesowymi i programistami
  • Wykonywanie testów różnego typu, analiza wyników, zgłaszanie błędów,
    pomoc w ramach zespołu w rozwiązaniu błędu, retest
  • Wykonywanie raportów z przeprowadzonych testów
  • Przegląd dokumentacji technicznej oraz tworzenie dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki testowe)
DLA CIEBIE
  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych (głównie Europa Zachodnia i Skandynawia)
  • Masz wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacji
  • Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie
    i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/tester-oprogramowania-telco-bss/
Data dodania: 2020-11-05
Oferta ważna do: 2020-12-03
Branże: IT - Programowanie; IT - Telekomunikacja; Kontrola jakości;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista