CE DRIVER

Dolnośląskie
Wrocław
ks. Czesława Klimasa, 39/2

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E - BDF - Lipsk

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu,
Rodzaj naczepy: podkontenerowa (BDF),
Wynagrodzenie: 1900 - 1950 € brutto + diety + dodatki
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa podkontenerowa (BDF),
  • przewóz poczty i przesyłek kurierskich pod DHL w trasach po Niemczech

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • zatrudnienie w trasach nocnych, liniowych,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia kierowcy i jego stażu pracy, początkowo:
  • dla kierowców bez doświadczenia na BDF: podstawa 1900 € brutto + diety 24 € netto,
  • dla kierowców z doświadczeniem na BDF: podstawa 1950 € brutto + diety 24 € netto,
  • ustawowe dodatki za pracę w godzinach nocnych,
  • współpraca z polską tłumaczką, która pomaga w komunikacji z dyspozytorem,
  • możliwość przeszkolenia z obsługi zestawu przed rozpoczęciem pracy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności,
  • uprawnienia ADR podstawowe,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego lub k. angielskiego na załadunkach i rozładunkach

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę. Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/oferty-pracy/
Data dodania: 2020-11-12
Oferta ważna do: 2020-12-10
Branże: Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 10000 zł brutto