PRO SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Katowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

CTO / Senior IT Leader / Dyrektor IT w firmie z branży fintech

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko CTO / Senior IT Leader / Dyrektor IT w firmie z branży fintech

Oferujemy:
  • ·       Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie dla roli CTO
  • ·      Ścisły udział w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy ·
  •        Finansowanie niezbędnych szkoleń technologicznych i menadżerskich
  •   ·    3-6 miesięczne wdrożenie oraz poznanie procesów, architektury, funkcjonalności
  • ·      oraz wiele innych możliwości, które indywidualnie z Tobą ustalimy...

Zakres obowiązków:
  • ·Bieżąca ocena dopasowania rozwiązań technologicznych stosowanych w firmie do możliwości realizacji jej celów strategicznych wraz z szacowaniem ryzyka związanego ze stosowanymi technologiami
  • Zarządzanie technicznymi rolami w firmie tj. PM, programiści, testerzy, DevOps, UX/UI, SysAdmini, Support IT, liderzy działów, etc.
  • Doprowadzenie do duplikacji wiedzy ukrytej, trudnej do kodyfikacji, niezbędnej do funkcjonowania systemu informatycznego firmy
  • Identyfikacja, przeciwdziałanie oraz usuwanie barier wydajnościowych systemu
  • Ocena ryzyka awarii systemu i stworzenie procedur minimalizujących prawdopodobieństwo ich zaistnienia i ich skutki
  • Zbudowanie, utrzymanie i rozwój optymalnej architektury technologicznej w firmie
  • Analiza rozwiązań firm konkurencyjnych pod kątem możliwości uzyskania przez nie przewagi technologicznej i opracowanie strategii przeciwdziałającej
  • Nadzór merytoryczny nad zespołami programistycznymi utrzymującymi i rozwijającymi system informatyczny firmy
  • Nadzór nad utrzymaniem i poszerzaniem kompetencji zespołów programistycznych zgodnie z trendami technologicznymi i przyjętą strategią rozwoju
  • Kodyfikacja wiedzy ukrytej programistów w zakresie umożliwiającym utrzymanie stabilnej pracy systemu informatycznego bez udziału jego twórców
  • Ścisła współpraca z CIO, CEO, COO, CFO przy tworzeniu rozwiązań organizacyjnych zapewniających utrzymanie i rozwój systemu informatycznego...

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Tech, Lead, CTO, Solution Architect lub z organizacji o wysokich standardach organizacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z systemami produkcyjnymi, które nie mogą zostać zatrzymane podczas wprowadzania zmian
  • Szeroka wiedza technologiczna IT , znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i faz jego wdrażania.
  • Wiedza w zakresie implikacji wynikających z wykorzystania takich języków jak np. Java, Python, Scala, NoSQL i/lub technologii frontendowych/mobilnych/chmurowych
  • Umiejętność prowadzenia analiz technologicznych
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Posiadanie zdolności przywódczych i organizacyjnych
  • Zdolność do rozwiązywania problemów, także w sytuacjach awaryjnych
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: krzysztof@talentselect.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-11-18
Oferta ważna do: 2020-12-16
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 20000 - 25000 zł brutto