PRO SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Dyrektor produkcji (branża wydawnicza)

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Dyrektor produkcji (branża wydawnicza)Oferujemy
  1. Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  2. Otwartość na inicjatywy
  3. Samodzielność i swobodę w działaniu
  4. Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
Zakres obowiązków
  1. Nadzór nad pracą podległego zespołu (kierowników: działu produkcji, magazynu oraz zaopatrzenia produkcji etc.)
  2. Operacyjne zarządzanie pionem produkcji w firmie
  3. Kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej
  4. Optymalizacja procesów produkcyjnych (Lean Management)
  5. Automatyzacja procesów produkcyjnych
  6. Prowadzonych działań np. w zakresie optymalizacji zużycia materiałów, energii, wody itp.
  7. Zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  8. Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  9. Wprowadzenie wszelkich działań związanych z podnoszeniem jakości i eliminacji wszelkich błędów produkcyjnych

Wymagania:

Najważniejsze kompetencje zawodowe:
  1. Umiejętność organizowania i planowania produkcji
  2. Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
  3. Umiejętności strategiczne
  4. Umiejętność zarządzania budżetem
  5. Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
  6. Wiedza o metodach i technikach produkcji
  7. Znajomość zasad zarządzania jakością
  8. Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, mediacyjne
Oczekujemy:
  1. Wyższego wykształcenia technicznego
  2. Kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  3. Doskonałej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym
  4. Koordynacji współpracy pomiędzy działami
  5. Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  6. Doświadczenia w systemie ERP, WMS etc.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: krzysztof@talentselect.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-11-19
Oferta ważna do: 2020-12-17
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Dyrektor / Prezes
Wynagrodzenie: 10000 - 15000 zł brutto