FIRMA ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śląskie
Bielsko - Biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY lub DRUKARZ OFFSETOWY - do przyuczenia na FLEKSO
Opis stanowiska pracy: ·         Obsługa drukarki FLEKSO,
przygotowanie farb do druku,
        umiejętność mieszania farb, oklejanie matryc,        umiejętność oceny wzoru do druku FLEXO,          obsługa codzienna maszyny drukarskiej, pakowanie gotowego wyrobu.          Miejsce pracy: Bielsko-Biała (rejon Wapienica).
Wymagania: ·         Wykształcenie średnie zawodowe. ·       Doświadczenie w pracy na stanowisku minimum 2 lata (lub osoba do przyuczenia na FLEXO).        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (jedno lub dwuzmianowym),        Umiejętność logicznego myślenia, pracy samodzielnej, pracy pod presją czasu,        Umiejętność pracy w zespole.
Wybranym kandydatom oferujemy: ·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,       Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą (po okresie próbnym),         Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,        Terminowo wypłacane wynagrodzenie,       Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

CV prosimy kierować na adres e-mail: praca@artfolie.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Złożonych dokumentów nie zwracamy, ulegną one zniszczeniu po zakończeniu procesu rekrutacji.
Na przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Data dodania: 2020-11-20
Oferta ważna do: 2020-12-18
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3500 - 4200 zł brutto