SOD PAWEŁ JANISZEWSKI

Lubelskie
Lublin

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

U W A G A  ! ! !

Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Branża: CONTACT CENTER
Wymiar pracy: ETAT
Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ
Lokalizacja: LUBLIN
Praca stacjonarna: TAK
Miejsce pracy dostosowane dla osób poruszających się na wózku: TAK
Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, poszukuje dla klienta
OEX Voice Contact Center  kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. obsługi klienta

- lubi rozmawiać i jest komunikatywna
- dobrze radzi sobie z obsługą komputera
- jest dyspozycyjna i lubi pracę w zespole
- ma pozytywne nastawienie

Twoje zadania:
- telefoniczna obsługa klientów zgodna ze standardami banku
- prowadzenie rozmów z nastawieniem na chęć pomocy klientom
- najwyższe standardy obsługi: profesjonalizm, empatia,
- poszukiwanie rozwiązań, przyjazne nastawienie i pro kliencka postawa
- udzielanie informacji i polecanie produktów bankowych
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ
- terminową wypłatę wynagrodzenia + system premiowy
- elastyczny grafik
- profesjonalne szkolenia i doszkolenia w ramach godzin pracy
- atrakcyjną lokalizację w centrum miasta
- Świetny zespół, który wspiera Cię na każdym etapie
- benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
- możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

Wyślij swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres biuro@tasmanbysod.pl
Temat maila: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń: 661 661 275

PAMIĘTAJ O DODANIU KLAUZULI
W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
TAK/NIE
oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
TAK/NIE
Data dodania: 2020-11-20
Oferta ważna do: 2020-12-18
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista