Starszy Serwisant Parkometrów

EXPERUM Human
Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 25 lat wspiera
swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu
zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta,
polskiej Firmy
specjalizującej się w usługach infrastruktury, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Serwisant
Parkometrów

miejsce pracy: Poznań

nr ref.: 8797/SS

Wymagania:

  wykształcenie
techniczne,

  doświadczenie na podobnym stanowisku,   uprawnienia
elektryczne eksploatacyjne dla urządzeń, instalacji i sieci – do 1 kV,

  prawo jazdy Kategorii B,

  umiejętność pracy w grupie,   komunikatywność, sumienność i spostrzegawczość.

Obowiązki:

  koordynacja
pracy Serwisantów,
  bieżąca
kontrola parkomatów,
  usuwanie
awarii, konserwacja, naprawy i przeglądy.

Nasz Klient oferuje:

  Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o
pracę,

Prosimy o przesłanie
aplikacji (CV) za pomocą formularza dostępnego pod linkiem:

lub mailem na adres wrocław@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego
działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola
Szajnochy 11/5, 50-076 Wrocław, zawartych w przesłanych dokumentach
aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu
rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”

Obowiązek informacyjny: Informujemy, że administratorem
Pana/Pani danych osobowych jest Janusz Dziewit prowadzący działalność
gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT ul. Karola Szajnochy 11/5, 50-076
Wrocław.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez
administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy
(w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych
wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię, nazwisko, imiona rodziców, data
urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie,
przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez
Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub
współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu
wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania
obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani
dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji. W
przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa
zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne, Pani/Pana dane osobowe będą
archiwizowane w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu
przedawnienia roszczeń, który wynosi maksymalnie 10 lat.

Informujemy ponadto, że ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do
dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia
lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec
przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną
zgodę w dowolnym momencie, wysyłając informację na adres e-mail
[wroclaw@experumhr.pl]. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem
przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody
przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu
nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne,
jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani
kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące
procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Data dodania: 2021-01-04
Oferta ważna do: 2021-02-01
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Experum HR JANUSZ DZIEWIT

wroclaw@experumhr.pl

Wielkopolskie, Poznań,