Konsultant ds. wdrożeń (Telekomunikacja)

Czy jesteś pasjonatem złożonych systemów IT obsługujących procesy biznesowe? Czy lubisz kontakt z ludźmi w międzynarodowym środowisku? Czy masz predyspozycje w zakresie analizy wymagań? Jeśli tak, dołącz do naszego działu wdrożeń jako Konsultant ds. wdrożeń i bierz udział w dużych projektach informatycznych w zakresie wdrażania systemów BSS dla operatorów telekomunikacyjnych.

Będziesz częścią zespołu specjalistów odpowiedzialnym za realizację analiz wymagań, implementacji i konfiguracji złożonych procesów biznesowych w systemie Comarch BSS, zapewniającym obsługę działalności biznesowej operatorów telekomunikacyjnych.
PROFIL PRACOWNIKATWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: Konsultant ds. wdrożeń (Telekomunikacja) (comarch.pl)
Data dodania: 2021-01-04
Oferta ważna do: 2021-02-01
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Dolnośląskie, Wrocław,
Wielkopolskie, Poznań,
Małopolskie, Kraków,