FIRMA ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śląskie
bielsko - biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Samodzielny księgowy

Zakład produkcyjny zatrudni pracownika na stanowisko: Samodzielny Księgowy
Zakres obowiązków:   ü  prowadzenie ewidencji księgowej dla pełnej rachunkowości, ü  weryfikacja oraz dekretacja faktur zakupowych, sprzedażowych oraz pozostałych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, ü  księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych, ü  rozliczanie rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami, ü  wystawianie faktur sprzedażowych, ü  przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, ü  współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS), ü  sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów ü  rozliczanie podatku VAT, ü  inne prace związane z księgowością firmy.
Wymagania :   ü  wykształcenie ekonomiczne, ü  2-letnie doświadczenie pracy w pełnej księgowości, ü  praktyczna wiedza z zakresu księgowości, podatków i finansów, ü  mile widziana znajomość programu Subiekt GT i Rewizor GT, ü  dobra organizacja pracy, ü  umiejętność pracy w zespole.
Wybranym kandydatom oferujemy:   Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym). Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności. Pracę w godzinach od 8:00 do 16:00. Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Regera (rejon Wapienica)   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:praca@artfolie.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-01-08
Oferta ważna do: 2021-02-05
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3600 - 3600 zł brutto