FIRMA ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śląskie
Bielsko - Biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn - pracownik produkcji

Producent opakowań tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku – rozpoczęcie działalności -1990r. zatrudni pracowników na stanowisko:
OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI TWORZYW SZTUCZNYCH

Opis stanowiska pracy:
Praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn w branży - opakowania (produkcja folii).
Obsługa wtryskarek, wytłaczarek, automatów.
Praca stojąca, system 3-zmianowy
Miejsce pracy Bielsko-Biała, rejon Wapienica

Wymagania :
Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie zawodowe.
Motywacja i chęć do pracy.
Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane.
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność pracy w zespole.
Oferta skierowana jest również do osób z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Wybranym kandydatom oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym).
Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą.
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
Terminowo wypłacane wynagrodzenia.
Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Złożonych dokumentów nie zwracamy, ulegną one zniszczeniu po zakończeniu procesu rekrutacji.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@artfolie.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-01-08
Oferta ważna do: 2021-02-05
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 3500 zł brutto