PRB AZ Elektryka

Pomorskie
Gdańsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ELEKTROMONTER

Nasza firma PRB A-Z ELEKTRYKA z siedzibą w Zawada 26 teren Elektrowni Połaniec woj .świętokrzyskie

Obecnie zatrudnimy  na stanowisko ELEKTROMONTER / ELEKTRYK

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka Grzegorz Leszczyński zatrudni  na stanowisko ELEKTROMONTER/ ELEKTRYK

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia ,
  • Praca w miłej atmosferze

Zakres obowiązków:
  •  Wykonywanie prac montażowych, ·
  •  Wykonywanie tras kablowych,
  •  Montaż rozdzielnic, kabli, aparatury elektrycznej i AKPiA
  •  Wykonywanie innych czynności w zależności od potrzeb, ·
  •  Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy, ·
  •  Współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac.

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalności elektryka, automatyka lub pokrewne,
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, dokładność, ·
  • Stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości, ·
  • Prawo jazdy kat. B.
Praca w  LOTOS  Gdańsk .

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@azelektryka.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-01-12
Oferta ważna do: 2021-02-09
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3800 - 6000 zł brutto