Operator wtryskarek

EQRON Sp. z o.o. jest doświadczonym producentem oprzyrządowania i narzędzi specjalnych z 30-letnią tradycją na rynku. Specjalizujemy się w produkcji małoseryjnych detali z tworzyw sztucznych. Narzędziownia wykonuje dokumentacje konstrukcyjną form wtryskowych oraz je realizuje.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

- Samodzielna praca na stanowisku operatora wtryskarek,- Odpowiedzialność za jakość produkowanych detali.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,- Znajomość rysunku technicznego,- Uprawnienia na wózki widłowe i suwnice - mile widziane,- Wiedza z zakresu procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,- Możliwość zatrudnienia osób do przyuczenia na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w Firmie narzędziowej z 30-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku,- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila: eqron@eqron.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EQRON Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest EQRON Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kujawskiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2021-01-13
Oferta ważna do: 2021-02-10
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3074 - 3074 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

EQRON

eqron@eqron.com

Łódzkie, Łódź, Kujawska 4