`CLEANER` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik sprzątający

CLEANER Sp. z o. o.
Jesteśmy firmą świadczącą usługi porządkowe oraz Zakładem Pracy Chronionej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie sprzątającej
  • Zatrudnienie na cały etat lub część etatu
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie czystości wewnątrz obiektu
  • Bieżące wykonywanie poleceń Klienta

Wymagania:
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Doświadczenie na stanowisku pracownik porządkowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod nr tel. 665304359

lub przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@cleaner.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-01-18
Oferta ważna do: 2021-02-15
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny