COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. marketingu produktowego

Chcesz kształtować strategię marketingową dla Comarch Field Service Management, jednego z produktów wiodącej polskiej firmy IT, działającej na rynkach międzynarodowych? Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i kreatywną? Lubisz różnorodność, dobrze odnajdujesz się zarówno w tworzeniu treści marketingowych, zarządzaniu kampaniami online, jak i organizacji wydarzeń promocyjnych?

Poszukujemy wszechstronnej osoby do zespołu marketingu, do pracy na stanowisku Specjalisty ds. marketingu produktowego.

Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie oraz praca pełna wyzwań.
PROFIL PRACOWNIKA
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy, w dziale marketingu (mile widziane doświadczenie w marketingu B2B)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności z zakresu marketingu offline (eventy) i online (kampanie w Internecie)
  • Zdolności analityczne
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Lekkie pióro
TWOJE ZADANIA
  • Planowanie, realizacja i koordynacja działań promocyjnych dla produktu Comarch Field Service Management na rynkach międzynarodowych
  • Obsługa eventów wirtualnych, webinariów, w przyszłości także targów i konferencji związanych z promocją produktu
  • Definiowanie wspólnie z kierownikiem produktu potrzeb w zakresie rozwoju produktu, jak również komunikacji produktu w grupie docelowej
  • Tworzenie treści marketingowych przy współpracy z grafikami, copywriterem, kierownikiem produktu
  • Planowanie i realizacja kampanii produktowych w Internecie przy współpracy ze specjalistami SEO, PPC czy grafikami
  • Tworzenie kreacji marketingowych, pisanie tekstów (samodzielnie oraz we współpracy z product managerem)
  • Analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników
DLA CIEBIE
  • Udział w ciekawych projektach
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia i konferencje dla rozwoju pracowników
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-marketingu-produktowego-611/
Data dodania: 2021-01-19
Oferta ważna do: 2021-02-16
Branże: IT - Telekomunikacja; Marketing;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista