Inżynier Systemowy DevOps - Business Support Systems

Nasza firma....

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa XaaS? Jak buduje się platformy do działania maszyn wirtualnych? Jak powstają środowiska i procesy na podstawie których rozwijane są projekty informatyczne?
A może już masz doświadczenie w tych obszarach i chciałbyś spróbować swoich sił w pracy dla branży telekomunikacyjnej?
Jesteśmy zespołem pracującym na styku infrastruktury oraz R&D, pomiędzy wymaganiami a ich realizacją. To tutaj, z racji łączenia wielu dziedzin, od HW, przez OSy oraz zrozumienie wymagań biznesowych aż do przygotowania procesów CI/CD, powstają, docierają się i dojrzewają idee z obszaru DevOps.

PROFIL PRACOWNIKA
TWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-systemowy-devops-business-support-systems/

Data dodania: 2021-01-20
Oferta ważna do: 2021-02-17
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków,