`AGRIKOMP POLSKA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier Budowy- praca w delegacjach

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Inżynier Budowy- branża OZE
Miejsce pracy: projekty na terenie całej Polski

Zadania:

• Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych

• Kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną

• Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie

• Nadzór nad pracownikami, przestrzeganiem przez pracowników zasad BHP

• Prowadzenie oraz porządkowanie dokumentacji na budowie

• Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Managerem Projektu

Czego od Ciebie oczekujemy ?

• Tytuł inżyniera budownictwa oraz bardzo dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

• Samodzielności, operatywności, bardzo dobrej organizacji pracy

• Dyspozycyjności do pracy w delegacjach

• Prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować ?

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

• Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Uczestnictwo w ambitnych i ciekawych projektach w perspektywicznej dziedzinie energetyki odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2021-01-22
Oferta ważna do: 2021-02-19
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista