AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Wrocław
ul. Sołtysowicka 27

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik monitoringu. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności Wrocław

Jesteśmy firmą z 30 - letnim doświadczeniem w branży ochrony osób i mienia.
Aktualnie poszukujemy osób do ochrony w zakładzie produkcyjnym we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej.

Praca dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziany stopień umiarkowany lub znaczny.

Zakres obowiązków:
  • monitoring obiektu
  • współpraca z grupą interwencyjną
  • kontrola sytuacji na zewnątrz budynku - osobny budynek
Praca zmianowa: w dno robocze od 16.00 do 7.00, w dni wolne od pracy całodobowo (po 12 lub 24 h) - do uzgodnienia.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • elastyczny grafik
  • pakiet socjalny
  • możliwość dofinansowania dojazdu do pracy własnym autem, możliwość dofinansowania wypoczynku, rehabilitacji oraz zakupu leków
  • dodatek za zmiany nocne
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
  • wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
Planowane zatrudnienie od lutego 2021

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku. ·
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.·
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Data dodania: 2021-01-22
Oferta ważna do: 2021-02-19
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 2800 - 2850 zł brutto