MARI ACCESS SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Małopolskie
Tarnów
Krakowska

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Izoler przemysłowy/monter

Mari Access Solution Sp. z o.o. S.K. oferuje pracę na stanowisku: Izoler przemysłowy/monter
Miejsce pracy Holandia , Belgia ,Niemcy , Finlandia , Szwecja
Rozpoczęcie pracy: koniec lutego 2021 / początek marca 2021
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: agnieszka@mari-access.com

Oferujemy:
  • umowę o pracę na warunkach polskich lub w zależności od miejsca pracy (pełny social)
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • zakwaterowanie
  • wsparcie koordynatora w Polsce i w kraju wykonywania pracy

Zakres obowiązków:
  • montaż/demontaż izolacji ciepłochronnej, zimnochronnej, armaflex, foamglas (rurociągi, zbiorniki) oraz montaż płaszcza ochronnego (aluminium , ULVA , stal nierdzewna)

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy montażu izolacji ciepłochronnej, zimnochronnej oraz przy montażu płaszcza ochronnego (aluminium , ULVA , stal nierdzewna)
  • certyfikat VCA/SCC18 lub podobne
  • prawo jazdy kat.B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: agnieszka@mari-access.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-02-21
Oferta ważna do: 2021-03-21
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny