Programista Frontend - Angular

Do naszego zespołu w sektorze Telekomunikacja poszukujemy Programistów Frontend – Angular o różnym stopniu doświadczenia zawodowego. Nasze oprogramowanie, które produkujemy dla największych operatorów telefonii komórkowej uruchamiane jest w środowisku Cloud. Zespół składa się z młodych i ambitnych osób, dla których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym dużym atutem.

PROFIL PRACOWNIKA

TWOJE ZADANIA

DLA CIEBIE
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-frontend-angular-563/

Data dodania: 2021-02-15
Oferta ważna do: 2021-03-15
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Dolnośląskie, Wrocław,
Małopolskie, Kraków,
Wielkopolskie, Poznań,