GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spawacz metodą 141 lub 111 lub 311

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Spawanie rur instalacji i urządzeń sanitarnych oraz grzewczych metodą:
·         TIG 141 ·         Elektrodą otuloną 111
·         Gazową 311

Szukamy również Brygadzistów !

Wymagania:

·         Dobra organizacja pracy
·         Certyfikat spawalniczy lub książeczka spawacza
·         Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
·         Test spawalniczy przed wyjazdem (tzw. próbki)

Mile widziane:

·         Umiejętność czytania rys. technicznego
·         Język angielski lub francuski na poziomie komunikatywnym
·         Doświadczenie w spawaniu

Pracodawca zapewnia:

·         Zakwaterowanie
·         Transport do Francji i z powrotem
·         Ubranie robocze
·         Narzędzia pracy
·         Test PCR (na Covid-19) wymagany przy przekraczaniu granicy

Firma oferuje:

·         Pracę od poniedziałku do piątku – ok. 40 godz. tygodniowo
·         Nadgodziny dodatkowo płatne (125%)
·         Pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, itp.
·         Umowa o pracę + premie

Zainteresowanych
prosimy o przesłanie CV i Certyfikatów spawalniczych na e-mail:
spawacz-141-111-131.f5oq.qszq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2021-02-17
Oferta ważna do: 2021-03-17
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono