GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej - praca zdalna

Duża grupa kapitałowa świadcząca wielokanałowe usługi komunikacyjne, szuka kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z klientami firmy,
- sprzedaż produktów firmy,
- udzielanie informacji o aktualnych ofertach promocyjnych,
- praca z systemie CRM.

Wymagania:
- miły głos i nienaganna dykcja,
- zaangażowanie i determinacja w działaniu,
- biegła znajomość pakietu MS Office,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
 możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
- szkolenia wdrożeniowe,
- możliwość pracy zdalnej bezpośrednio z domu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych na adres: tomasz@contacthose.pl
Data dodania: 2021-02-22
Oferta ważna do: 2021-03-22
Branże: Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: TAK