INDMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wielkopolskie
Konin
Energetyka 6B

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Monter Konstrukcji Stalowych

Firma INDMONT obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
- montaż konstrukcji
- prace remontowe
- przygotowanie elementów konstrukcji/prefabrykacji do spawania
- nowe konstrukcje pod wymienniki ciepła - słupy, belki, kraty.

Wymagania:
- wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych
- udokumentowane doświadczenie w pracy na budowach, remontach
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
mile widziana znajomość języka niemieckiego
brak nałogów

Oferujemy:
- umowę o pracę
- transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
- warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
- ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: `Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)` na podany adres e-mail.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Data dodania: 2021-02-23
Oferta ważna do: 2021-03-23
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny