GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Przedstawiciel handlowy ds. zakupów

Obecnie dla naszego Klienta, który z sukcesem działa na rynkach złomu i surowców wtórnych od blisko 25 lat, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów
  • analiza rynku, pozyskiwanie nowych dostawców
  • kompleksowa obsługa transakcji zakupowych
  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • dbanie o logistykę dostaw i odbiorców
  • realizowanie celów zakupowych
    Od kandydatów oczekujemy:
  • min. rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  • mile widziane dośw. w branży metalowej, recyklingowej lub odpadowej
  • dobra organizacja własnej pracy
  • zdolności negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera i pakietu Ms. Office
    Firma oferuje:
  • Umowa B2B
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w firmie z silną pozycja na rynku
  Prześlij nam swoje CV na adres email:
przedstawiciel-handlowy.gama.qszq@tbapply.pl
Data dodania: 2021-02-26
Oferta ważna do: 2021-03-26
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista