GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn CNC

Zakres obowiązków:
  • obsługa wycinarki laserowej do blach Amada
  • cięcie blach o różnych grubościach
  • samodzielny dobór narzędzi i parametrów obróbki
  • posługiwanie się narzędzi i parametrów obróbki
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem
  • kontrola wykonanych detali
  • realizacja zleconych prac w ustalonej kolejności i czas zgodnie z zaleceniami Mistrza i planami produkcyjnymi
    Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 3 letniego doświadczenia jako operator lasera CNC
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wycinarki wodnej WaterJet
  • znajomości rysunku technicznego, procesów obróbki skrawaniem
  • samodzielności w doborze narzędzi i parametrów obróbki
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem
    Firma oferuje:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • małą rotację pracowników, potwierdzoną opiniami i wartościami firmy
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia + premie uznaniowe
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14 / 14-22
  • możliwość realizowania nadgodzin w soboty dla zainteresowanych
    Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV!
na adres e-mail: lasernik-cnc.fr7q.qtsa@tbapply.pl
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2021-03-03
Oferta ważna do: 2021-03-31
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono