GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Lider Działu Konstrukcyjnego

Dla Naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko LIDERA w dziale konstrukcyjnym, który będzie zajmował się zarządzaniem harmonogramem pracy działu i pracą zespołu konstruktorów

Gdzie? W Dębicy

Twoje zadania na tym stanowisku:
  • zarządzanie harmonogramem pracy działu i pracą zespołu konstruktorów
  • monitorowanie terminowości i jakości wykonywanych prac w dziale
  • koordynację procesu zarządzania ryzykiem zgodnie z uznanymi i standardami
  • czynny udział w realizacji prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem linii, maszyn i urządzeń, opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, oraz nadzór nad tymi pracami i dokumentacją
  • reprezentowanie działu w kontaktach z klientem oraz współpraca z firmami zewnętrznymi

Szukamy kandydata, posiadającego:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • wiedza techniczna i doświadczenie pozwalające na planowanie realizacji procesów konstrukcyjnych dla różnych sektorów przemysłu i różnego typu maszyn i urządzeń
  • znajomość systemu AutoCad, Inventor, Solid i inne
  • Znajomość procesu i obróbki mechanicznej

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę - UoP, bądź B2B
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie związanej z motoryzacją
  • Możliwość wykorzystania swoich predyspozycji zawodowych i rozwoju.

        Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą e-maila k.jopek@grhpolska.com

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2021-03-03
Oferta ważna do: 2021-03-31
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Ekspert
Wynagrodzenie: 9000 - 10000 zł brutto