Experum HR JANUSZ DZIEWIT

Śląskie
Katowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Przedstawiciel Handlowy

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 25 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku odnawialnej źródła energii, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: województwo śląskie
nr ref.: 8813/PH
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej D2D w sektorze B2C,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • wysokie nastawienie na osiąganie celów,
  • umiejętności autoprezentacji i sprzedażowe,
  • orientacja na klienta.
Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • umiejętne określanie potrzeb Klienta i dobór do nich rozwiązań,
  • przeprowadzanie audytów technicznych.
Nasz Klient oferuje:
  • współpraca oparta o B2B,
  • wieloskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • szkolenia wdrażające do tematu,
  • wsparcie wewnętrznego Działu Sprzedaży w umawianiu spotkań,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego managera,
  • możliwość awansu i budowanie własnego zespołu sprzedażowego.
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza (należy skopiować cały link):
8813/PH - Przedstawiciel Handlowy (elevato.net)
lub za pośrednictwem mail: wroclaw@experumhr.pl
Data dodania: 2021-03-03
Oferta ważna do: 2021-03-31
Branże: Energetyka, Nafta i Gaz;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 6000 - 6000 zł brutto