Experum HR JANUSZ DZIEWIT

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Mistrz Produkcji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 25 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Krakowa
nr ref.: 8809/MP
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2,
  • znajomość rysunku technicznego oraz zagadnień Lean,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (głównie MS Excel),
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność budowania autorytetu i zorientowanie na cel,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Obowiązki:
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów BHP,
  • bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów produkcyjnych,
  • zwiększanie jakości, dyscypliny pracy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych oraz sporządzanie i aktualizacja instrukcji pracy.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • bardzo dobra atmosfera w pracy.
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza (należy skopiować cały link):
8809/MP - Mistrz Produkcji (elevato.net)
lub za pośrednictwem mail: wroclaw@experumhr.pl
Data dodania: 2021-03-03
Oferta ważna do: 2021-03-31
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Ekspert