REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE

Małopolskie
Kraków
ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inspektor ds. realizacji projektu - pełniący funkcje Opiekuna Innowacji / Animatora

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie jest samodzielną jednostką organizacyjną działającą jako wyodrębniona jednostka budżetowa Samorządu Województwa Małopolskiego.
Celem działania ROPS jest realizacja zadań samorządu woj. małopolskiego w zakresie polityki społecznej, a w szczególności pomocy społecznej, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, przeciwdziałania przemocy, wspierania rodziny i pieczy zastępczej, a także zadań powierzonych na podstawie innych przepisów, porozumień i umów.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko inspektora ds. realizacji projektu w Dziale Innowacji Społecznych w wymiarze 1,0 etatu (1 etat) Inspektor w Dziale Innowacji Społecznych będzie pełnił funkcję Opiekuna Innowacji / Animatora.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość dofinansowania udziału w szkoleniach i kształceniu pracowników;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • dofinansowanie wydatków na karty FitProfit
Zakres obowiązków:Wymagania:
Spełnianie wymagań określonych w art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych;
Wykształcenie: wyższe;
Doświadczenie zawodowe w latach: minimum 3 lata
Doświadczenie zawodowe – rodzaj: minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w realizacji przedsięwzięć lub projektów mających na celu opracowanie koncepcji nowych produktów, usług lub rozwiązań lub/i doświadczenie w realizacji projektów innowacyjnych EQUAL lub POKL.
Uwaga: Osoby, które nie spełnią wszystkich wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do udziału w prowadzonym postępowaniu.
Wymagane dokumenty:
Szczegółowe informacje dot. wymaganych dokumentów oraz formy składania aplikacji dostępne są pod adresem:https://bip.malopolska.pl/ropswkrakowie,a,1894790,regionalny-osrodek-polityki-spolecznej-w-krakowie-ul-piastowska-32-30-070-krakow-oglasza-nabor-na-wo.html

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o składanie wymaganych dokumentów na Dzienniku Podawczym ROPS w Krakowie (parter), ul. Piastowska 32 (osobiście lub listownie) w terminie do dnia 15 marca 2021 roku.

Nabór składa się z dwóch etapów:

• selekcji wstępnej (formalnej) - analiza dokumentów aplikacyjnych pod względem formalnym i zakwalifikowanie kandydatów do kolejnego etapu naboru.

• selekcji merytorycznej - test kwalifikacyjny i/lub rozmowa kwalifikacyjna z zakresu wskazanego w pkt. 2 ogłoszenia.

O spełnieniu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie. Oferty osób niezakwalifikowanych do dalszego etapu można odebrać w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia informacji o wynikach naboru w Dziale Finansów i Kadr ROPS w Krakowie, ul. Piastowska 32. (pok. 15).

Data dodania: 2021-03-03
Oferta ważna do: 2021-03-31
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Opieka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Doktorat lub wyższe
Poziom stanowiska: Specjalista