AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków
Pachońskiego 3

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyny czyszczącej z orzeczeniem o niepełnosprawności - Praca w Urzędzie w Krakowie

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.

Aktualnie poszukujemy operatora maszyny czyszczącej z orzeczeniem o niepełnosprawności - mile widziany stopień umiarkowany. Praca w urzędzie w Krakowie - Prądnik Biały.
Mile widziana osoba z doświadczeniem w pracy na maszynach czyszczących.
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości wewnątrz obiektu - korytarze i garaże (maszyna pchana)

Oferujemy:

umowę o pracę - cały etat
pracę na jedną zmianę od 14.00 do 21.00
pakiet socjalny
możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
możliwość dofinansowania do wypoczynku, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitacji, zakupu leków
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
przeszkolenie
wolne weekendy
pracę w stabilnej firmie

Kontakt: 723 700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
Data dodania: 2021-03-04
Oferta ważna do: 2021-04-01
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2800 - 2800 zł brutto