GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn konwencjonalnych

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

• Obróbka metali - obsługa jednej z maszyn – frezarki, tokarki, szlifierki, wytaczarki

• Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi; suwmiarką, mikrometrem

• Kontrola wykonanych detali

• Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego

Każdy operator ma przypisaną swoją maszynę, zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami.

Od Kandydata oczekujemy:

• Doświadczenia w obsłudze maszyn konwencjonalnych min. 3 lata

• Samodzielności i dokładności

• Znajomości rysunku technicznego oraz procesów obróbki

• Umiejętności używania narzędzi pomiarowych

• Uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego i hakowego

• Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych oraz wózków widłowych

Firma oferuje:

• Umowę o pracę na pełny etat

• Małą rotację pracowników potwierdzoną opiniami i wartościami firmy

• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14 / 14-22

• Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia + premie uznaniowe

• Możliwość realizowania nadgodzin w soboty dla zainteresowanych

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV na adres email:
operator-maszyn.fr5q.qszq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2021-03-04
Oferta ważna do: 2021-04-01
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono