Sprzątanie biur praca dla osób z orzeczeniem Cały lub 1/2 etatu. Dobra lokalizacja ul. Krakowska Wrocław

Nasza firma na rynku usług czystościowych istnieje od 30 lat. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej

Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości wewnątrz obiektu we Wrocławiu w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Krakowskiej.

Posiadamy także ofertę w Wojkowicach gmina Żórawina a także w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz we Wrocławiu przy ul. Paprotnej.

Praca dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
Zakres obowiązków:Oferujemy:Praca od 1 kwietnia 2021 - możliwa praca na dłuższy okres.

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Data dodania: 2021-03-15
Oferta ważna do: 2021-04-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 2800 - 2800 zł brutto

AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Dolnośląskie, Wrocław, ul. Krakowska 45
Dolnośląskie, Wrocław, ul. Paprotna
Dolnośląskie, Wojkowice , ul. Wrocławska 1 Żórawina
Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska , ul. Chomicza 9