Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem o niepełnosprawności Ranna zmiana Wrocław ul. Krakowska

Nasza firma obecnie poszukuje pracownika w Tychach. Jesteśmy Zakładem

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości w urzędzie w Centrum miasta we Wrocławiu. Praca od zaraz.
Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości wewnątrz obiektu we Wrocławiu w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Krakowskiej

Uwaga posiadamy również ofertę pracy na dwie zmiany na innym obiekcie.
.Praca dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Oferujemy: Praca od 1 kwietnia 2021 - możliwa praca na dłuższy okres.

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Data dodania: 2021-03-17
Oferta ważna do: 2021-04-14
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2800 - 2850 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Zakłady Usługowe

ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Dolnośląskie, Wrocław, Krakowska 64
Dolnośląskie, Wrocław, Paprotna