KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Częstochowa
ul. Gminna 131

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SORTOWANIE I PAKOWANIE MIĘSA DROBIOWEGO - praca w Holandii

Jesteśmy Biurem Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji.

Oferujemy:
  • atrakcyjna stawka godzinowa - również dla osób poniżej 21 roku życia
  • duża ilość godzin pracy
  • ubezpieczenie
  • legalne zatrudnienie
  • zakwaterowanie
  • wypłaty co tydzień

Zakres obowiązków:
  • pakownie i sortowanie mięsa drobiowego
  • kontrola jakości
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
  • pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
  • zmotywowanie do pracy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie -
 zadzwoń do nas pod nr: 570 901 033 / napisz sms o treści drób
 lub wyślij maila na adres: job@klaverteam.com.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Szukasz innej pracy?
Zadzwoń:
 Kamila +48 570 901 414
 Mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp. z. o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 certyfikat KRAZ 18450
Data dodania: 2021-03-17
Oferta ważna do: 2021-04-14
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny