ENPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
burghausen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pomocnik montera rusztowań – Niemcy

Oferujemy
·        Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·        Możliwość uzyskania rodzinnego w Niemczech – Kindergeld
·        30 dni urlopu ·        Regularne zjazdy do Polski
·        Zakwaterowanie na koszt firmy (pokoje 2 osobowe)
·        Przejazdy firmowym busem (kwatera – budowa)
·        Dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku przy pracy
·        Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
·        Ciągłość zatrudnienia - długoletnie projekty
·        Umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę
Oczekiwania
·        Umiejętność pracy w zespole
·        Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
·        Chęć zdobycia nowych doświadczeń
·        Zdolność do pracy wysokości
·        Mile widziane prawo jazdy
·        Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Zadania
·        Montaż i demontaż rusztowań na budowach
·        Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
·        Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie

W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez ENPA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. Słowackiego 39/1, w celach rekrutacyjnych.” Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest ENPA Sp. z o.o. z siedzibą Krakowie, al. Słowackiego 39/1. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Data dodania: 2021-03-19
Oferta ważna do: 2021-04-16
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny