KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Częstochowa
ul. Gminna 131

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pakowanie, sortowanie, produkcja, magazyny - Praca od zaraz w Holandii

Jesteśmy Biurem Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji, magazynu.

Mamy dla Ciebie atrakcyjne oferty pracy!

Miejsce pracy: Holandia: Utrecht, Tilburg, Haga, Bavel

Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • wypłaty co tydzień
  • ubezpieczenie
  • pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy

Zakres obowiązków:
  • pakowanie warzyw i owoców
  • pielęgnacja i pikowanie sadzonek
  • order picker - pakowanie zamówień - telefony, tablety, laptopy
  • operator wózka EPT
  • pakowanie orzeszków
  • rozlewnia napojów
  • pakowanie wyrobów mięsnych

Wymagania:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • motywacja do pracy
Zainteresowała Cię ta oferta pracy i chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj dłużej i zadzwoń już dziś!

Jesteśmy dostępni poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Dominika: + 48 570 901 033
Mail: job@klaverteam.com

Kamila: +48 570 901 414
Mail: work@klaverteam.com

Karina: +48 570 901 913
Mail: praca@klaverteam.com

Marta: +48 577 901 944
Mail: rekrutacja@klaverteam.com

www.klaverteam.com

Zapraszamy do kontaktu przez WhatsApp, Messenger, Skype

Klaver Sp. z. o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 certyfikat KRAZ 18450
Data dodania: 2021-03-19
Oferta ważna do: 2021-04-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny