Pakowanie, sortowanie, produkcja, magazyny - Praca od zaraz w Holandii

Jesteśmy Biurem Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji, magazynu.

Mamy dla Ciebie atrakcyjne oferty pracy!

Miejsce pracy: Holandia: Utrecht, Tilburg, Haga, Bavel

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:
Zainteresowała Cię ta oferta pracy i chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj dłużej i zadzwoń już dziś!

Jesteśmy dostępni poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Dominika: + 48 570 901 033
Mail: job@klaverteam.com

Kamila: +48 570 901 414
Mail: work@klaverteam.com

Karina: +48 570 901 913
Mail: praca@klaverteam.com

Marta: +48 577 901 944
Mail: rekrutacja@klaverteam.com

www.klaverteam.com

Zapraszamy do kontaktu przez WhatsApp, Messenger, Skype

Klaver Sp. z. o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 certyfikat KRAZ 18450

Data dodania: 2021-03-19
Oferta ważna do: 2021-04-16
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

praca@klaverteam.com

Śląskie, Częstochowa, ul. Gminna 131