Walter Fach Kraft

Niemcy
Hohenschwangau
87645 Schwangau

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KELNER / KELNERKA - Hohenschwangau, Niemcy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
KELNER / KELNERKA
miejsce pracy: Hohenschwangau – Niemcy

Gwarantujemy:

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy
  • płatne nadgodziny
  • płatne urlopy
  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • oraz wiele więcej...

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • wystawianie rachunków za posiłki
  • doradzanie klientom w wyborze dań i napojów
  • obsługa klientów uwzględniająca najwyższe standardy kultury

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy w branży gastronomicznej (doświadczenie w pracy w wysokiej klasy hotelu mile widziane)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • aktualna książeczka Sanepidu
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Data dodania: 2021-03-24
Oferta ważna do: 2021-04-21
Branże: Gastronomia; Hotelarstwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 zł brutto