ABC WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Niderlandy
Wilnis

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn CNC (drewno) – Holandia

ABC Work

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do  11€ /h.
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:
  • Do pracy w firmie produkującej schody i futryny drewniane

Wymagania:
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Prawo jazdy (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: holandia@abcwork.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”
Data dodania: 2021-03-26
Oferta ważna do: 2021-04-23
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista