RENKAR Sp. z o.o.

Mazowieckie
Pruszków
Zimna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. księgowości

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  Specjalista ds. księgowości

Opis stanowiska: Samodzielne prowadzenie księgowości dla klientów biura. - analiza i weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami  - księgowanie operacji gospodarczych - analizowanie kont i rozrachunków dla kontrahentów - bieżąca obsługa klienta (raporty graficzne, zestawienia, prezentacje, video konferencje) - kadry i płace – dodatkowy atut
Wymagania: - wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunkowe wyższe) - aktualne kursy i szkolenia kwalifikujące do samodzielnego wykonywania pracy – warunek konieczny . Mile widziane certyfikaty z otrzymanym kodem zawodu - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum dwa lata - znajomość programów księgowych (Symfonia, Corax, Optima) - bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność - umiejętności analityczne, raportowania - praktyczna znajomość pakietów biurowych
Oferujemy: - Umowę o pracę lub kontrakt - Wynagrodzenie  6500,00zł brutto - Szkolenia podnoszące kwalifikacje - Elastyczne godziny pracy - Czas pracy zadaniowy

Data dodania: 2021-04-06
Oferta ważna do: 2021-05-04
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 6500 - 7000 zł brutto