`AGRIKOMP POLSKA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wielkopolskie
ostrzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Serwisant/Elektryk

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Twój zakres obowiązków:

•Diagnostyka w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki

•Doradztwo techniczne (we współpracy z naszym działem technicznym)

•Bieżące usuwanie awarii na biogazowniach rolniczych (telefoniczne, przez zdalny dostęp lub bezpośrednio na inwestycji)

•Szkolenie Operatorów Biogazowni pod kątem obsługi podstawowych narzędzi

•Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji

•Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn

Docenimy, jeżeli:

•Posiadasz wykształcenie kierunkowe

•Masz przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

•Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś dyspozycyjny do wyjazdów służbowych

•Masz analityczny umysł i potrafisz wyciągać wnioski

•Jesteś samodzielny, pracowity, ambitny, terminowy oraz odpowiedzialny za powierzone zadania

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długi lata, ponieważ:

•Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•Mamy świetną atmosferę w pracy, fajnych szefów i współpracowników

•Jesteśmy na etapie intensywnego rozwoju, a Twoja praca ma realny wpływ na dalszy rozwój firmy

•Nasi pracownicy uczestniczą w ambitnych i ciekawych projektach w perspektywicznej dziedzinie energetyki odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2021-04-10
Oferta ważna do: 2021-05-08
Branże: Energetyka, Nafta i Gaz; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono