FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DS. PŁAC - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w lokalizacjach Ostrów Mazowiecka oraz Białystok poszukują kandydatów na stanowisko specjalisty ds. płac.

Specjalista ds. płac

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:
  • Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON,GUS
  • Obsługa systemu Płatnik
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo - płacowych
  Twój profil:
  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym
  • Praktyczna znajomość podatków, ubezpieczeń społecznych i przepisów prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość systemu SAP i doświadczenie w obszarze kadrowym
  Co oferujemy w ramach współpracy?
  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Program poleceń pracowniczych
  Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0ef25e1981f6472898c91b56e8ffdf...

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Data dodania: 2021-08-26
Oferta ważna do: 2021-09-23
Branże: Administracja Biurowa; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista