FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWNIK DZIAŁU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Stanowisko: Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:
·         Nadzór nad pracą inspektorów jakości
·         Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz kluczowych mierników jakościowych
·         Rozwiązywanie złożonych problemów z wykorzystaniem narzędzi jakościowych: Ishikawa, 5why lub innych narzędzi RCA
·         Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu doskonalenia osiąganych wyników oraz nadzór nad inspekcją dostaw surowców do zakładu
·         Prowadzenie audytów wybranych procesów
·         Inicjowanie oraz nadzór nad projektami doskonalącymi
·         Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń jakościowych, w celu podnoszenia świadomości jakościowej

Twój profil:
·         Wykształcenie wyższe inżynierskie
·         Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania zespołem ludzi
·         Praktyczna znajomość koncepcji lean management i ISO 9001
·         Komunikatywna znajomość j. angielskiego
·         Mile widziana umiejętność zarządzania projektami
·         Umiejętność opisywania i mierzenia procesów oraz zarządzania procesowego
·         Umiejętność posługiwania się raportem A3

Co oferujemy ?
·         Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
·         Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
·         Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego
·         Dofinansowanie do wypoczynku
·         Możliwość nauki jęz. angielskiego i j. niemieckiego poprzez platformę online
·         Możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji
·         Atrakcyjne zniżki na meble

Lub
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Data dodania: 2021-08-26
Oferta ważna do: 2021-09-23
Branże: Administracja Biurowa; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik