MEGA PARTNERS JOANNA PIWOWARCZYK

Niemcy
Frankfurt am Main
60311 Frankfurt am Main

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Mechanik samochodów ciężarowych Niemcy

Mega Partners

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

mechanika samochodów ciężarowych

Branża: Motoryzacja

Miejsce pracy: Niemcy, w regionie Frankfurt am Main

Zakres obowiązków:
- Diagnostyka, serwis, konserwacja i kompleksowa naprawa wszystkich typów naczep i samochodów ciężarowych
- Naprawy silnika, mechaniczne, hydrauliczne, pneumatyczne, elektryczne

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
- wymagane 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku,
- znasz język angielski, niemiecki lub rosyjski,
- jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych
- własne obuwie oraz odzież robocza

Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz:
- kontrakt na warunkach holenderskich,
- wynagrodzenie ustalane indywidualnie z każdym kandydatem 525 - 550 Euro netto/tydzień (za 40 godzin),
- własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika
- bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
- organizujemy ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie tutaj: https://megapartners.elevato.net/pl/mechanik-samochodow-ciezarowych-niemcy,ja,187?source=1016

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-09-03
Oferta ważna do: 2021-10-01
Branże: Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 10500 - 11000 zł brutto