MEGA PARTNERS JOANNA PIWOWARCZYK

Niderlandy
Venlo

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

E - Hydraulik Holandia

Mega Partners

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Hydraulik

Oferujemy:
  • kontrakt na warunkach holenderskich,
    - wynagrodzenie ustalane indywidualnie 550 - 650 Euro netto/tydzień (za 40 godzin),
    - bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
    - organizujemy ubezpieczenie

Zakres obowiązków:
  • - Samodzielny montaż i kontrola wszystkich typowych instalacji w projektach mieszkaniowych.
    - Wiesz jak używać różnych materiałów i jak je instalować.
    - Przygotowanie rur do montażu kuchni, łazienki i toalety.
    - Przygotowanie instalacji ogrzewania podłogowego
    - Praca z rurami zimnej i ciepłej wody, wentylacją itp.
    - Po zainstalowaniu wszystkich rur biały montaż

Wymagania:
  • - pracowałeś co najmniej 5 lat w ostatnim czasie jako wykwalifikowany hydraulik,
    - znasz język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym,
    - każdy kandydat z własnym samochodem i podstawowymi narzędziami ręcznymi,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie tutaj: https://megapartners.elevato.net/pl/e-hydraulik-holandia,ja,160?source=1016

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2021-09-03
Oferta ważna do: 2021-10-01
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 10000 - 11000 zł brutto