PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

JUNIOR ADMINISTRATOR DANYCH

(nie wymagamy doświadczenia) z językiem DUNSKIM/ DANISH SPEAKER

Nie wymagamy doświadczenia – gwarantujemy szkolenia

Nie ma okresu próbnego – umowa o pracę

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA - BANK

UWAGA: Płacimy za relokację do innego miasta lub opłacimy koszty mieszkania (sam wybierasz – co wolisz)

Poszukujemy kandydatów z językiem duńskim na poziomie B2/C1 oraz komunikatywnym angielskim

Opis stanowiska:

pilnowanie oraz przestrzeganie wewnętrznych wniosków w Banku

weryfikowanie dokumentacji w języku duńskim

kontakt z wewnętrznymi Klientami banku w celu uzupełnienia informacji itp.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Prosimy przesłać CV na jobs@personnelandmedia.com

Prosimy wpisać DUNSKI - WARSZAWA / GDANSK / GDYNIA / LODZ

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Data dodania: 2021-09-06
Oferta ważna do: 2021-10-04
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy