Monter Przemysłowy

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej. Kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy. Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

MONTER PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: `Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)` na podany adres e-mail.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data dodania: 2021-09-14
Oferta ważna do: 2021-10-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy

INDMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

biuro.konin@indmont.com

Wielkopolskie, Konin, Energetyka 6b