Key Account Manager

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nas w pozyskiwaniu nowych klientów oraz szeroko rozumianych działaniach sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług,
- Obsługa realizowanych już projektów dla obecnych klientów,
- Budowanie bazy Klientów,
- Utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi (dostawcami usług szkoleniowych: trenerzy, doradcy, coache),
- Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klientów i standardy organizacji,
- Prowadzenie negocjacji handlowych z Partnerami,
- Zawieranie umów, ustalanie harmonogramu działań, kosztorysu prac i raportu podsumowującego projekt,
- Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży,
- Monitorowanie działań konkurencji,
- Zrozumienie kluczowych potrzeb i wymagań klientów,
- Dbanie o wizerunek firmy na rynku,
- Reprezentowanie firmy podczas eventów: targi, kongresy przedsiębiorczości, konferencje.

Oczekujemy od Ciebie:

- Wykształcenia wyższego,
Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
Doświadczenia w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów,
- Skuteczności w działaniu i orientacji na wyniki,
- Prawa jazdy kat. B,
- Doskonałych umiejętności interpersonalne i komunikacyjnych,
- Chęci do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w zespole, otwartości i przejmowanie odpowiedzialności,
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- Mile widziana znajomość usług szkoleniowo-doradczych.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
- Przyjazną atmosferę pracy pełną życzliwości i dzielenia się wiedzą,
- Duży poziom samodzielności w działaniu,
- Możliwość wpływu, współtworzenia i inicjowania rozwiązań,
- Udział w wielu wewnętrznych ciekawych projektach oraz w innych inicjatywach rozwojowych,
- Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16:00,
- Udział w szkoleniach sprzedażowych i rozwojowych,
- Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy do spotkań z Klientami.

BARDZO CHĘTNIE CIĘ POZNAMY! Porozmawiajmy o szczegółach współpracy.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.   Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.
Data dodania: 2021-09-14
Oferta ważna do: 2021-10-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Grupa Profesja

praca@grupaprofesja.com

Wielkopolskie, Poznań, Sieradzka 4c