AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Jaworzno
Szczakowska

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Personel sprzątający praca w ZPCHR Jaworzno - umowa o pracę OD ZARAZ

Aktualnie poszukujemy personelu sprzątającego wewnątrz obiektu w Jaworznie.

Kogo poszukujemy:
  • Operatora maszyny czyszczącej - praca na zmiany nocne od 22.00 do 6.00
  • Osoby do utrzymania czystości biur, korytarzy, pomieszczeń socjalnych i części hali - praca w godzinach od 14.00 do 21.00
Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności - stopień umiarkowany - zatrudnienie poprzez Zakład Pracy Chronionej, umiejętność obsługi maszyny czyszczącej (tylko zmiana nocna) będzie dodatkowym atutem.Warunki pracy: umowa o pracę, cały etat, stabilne zatrudnienie na dłuższy okres, przeszkolenie, środki do pracy, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej.
Obowiązki:
 maszynowe i ręczne utrzymanie czystości, ręczne utrzymanie czystości części biurowych, socjalnych, sanitarnych

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420 lub ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
Data dodania: 2021-09-14
Oferta ważna do: 2021-10-12
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2800 - 2850 zł brutto