Młodszy tester / inżynier kontroli jakości oprogramowania (Telekomunikacja / IoT)

Internet Rzeczy (IoT) to przyszłość: Smart Home, Smart Metering, Asset Tracking, Automotive, Industry 4.0, Smart Lightning, Healthcare, ... a ilość zastosowań ciągle rośnie. Rozwiązania IoT można znaleźć wszędzie - od obroży psa, przez samochody, po największe fabryki. Część z nich jest już zapewne w Twoim domu (np. zdalny odczyt licznika) czy otoczeniu (np. tablice świetlne z czasem przyjazdu komunikacji miejskiej), a to dopiero początek.

Wszystkie te urządzenia trzeba podłączyć do sieci i dostarczyć im odpowiednie (dopasowane do zastosowania) usługi telekomunikacyjne, dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo i niezawodność. Jest to obszar niesamowitego rozwoju dla operatorów telekomunikacyjnych, którzy potrzebują innowacyjnego oprogramowania do obsługi tego biznesu. Więcej informacji o naszym systemie znajdziesz na naszej stronie. W tej dziedzinie jesteśmy światowym liderem, a z naszej platformy korzystają najwięksi gracze (Deutsche Telekom, A1 Telekom Austria Group, Saudi Telecom Company, Sunrise, America Movil) na całym globie - Europa, Bliski Wschód, Ameryki.

Pracujemy jednocześnie nad wieloma nowymi projektami, kolejnymi wersjami oprogramowania dla obecnych klientów jak i utrzymujemy i rozwijamy działające już wdrożenia. Jesteśmy szybko rosnącym działem, w którym ambitni i zmotywowani ludzie znajdą przestrzeń do bardzo szybkiego rozwoju kariery. W wielu obszarach poszukujemy osób chcących dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią siły, która sprawi, że kolejne projekty w ekscytującym obszarze IoT ujrzą światło dzienne.
PROFIL PRACOWNIKATWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-tester-inzynier-kontroli-jakosci-oprogramowania-telekomunik...
Data dodania: 2021-09-14
Oferta ważna do: 2021-10-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków, Życzkowskiego 24
Dolnośląskie, Wrocław,
Lubelskie, Lublin,
Podkarpackie, Rzeszów,